Titles you rated
The Ghost DoctorRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 2.0
HyenaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
The VeilRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0