Movies
Ratings
389
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The King of KingsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0