Series
Ratings
31
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5