Titles you rated
My Oxford YearRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
ElizabethtownRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 4.5
A Family AffairRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0