Movies
Ratings
236
OblivionRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0