Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0