Movies
Ratings
50
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5