Series
Ratings
21- Men on a MissionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- BROTHERHOOD FINAL FANTASY XVRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0