Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0