Titles you rated
HurricaneRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 1.5
About SchmidtRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0