Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5