Movies
Ratings
336
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0