Titles you rated
FluRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0