Titles you rated
CloverfieldRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 3.5
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 4.0