Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5