Movies
Ratings
599
My Stepmother is an AlienRated ★ 2.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.5
The Handsome SuitRated ★ 4.0
First KnightRated ★ 3.5
TwinsRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
The UninvitedRated ★ 2.5
The Gingko BedRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 4.5
Die BadRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 3.5
The CrowRated ★ 4.5