Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- プライドRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 4.0