Movies
Ratings
278
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0