Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
EraserheadRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0