Titles you rated
BloodRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0- Saranghaeyo SuhelliRated ★ 3.5
- PokaraRated ★ 4.0
- Bolder by the DayRated ★ 3.0
The DuoRated ★ 3.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
The Great SeerRated ★ 3.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- You and IRated ★ 2.5