Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 0.5
DownsizingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5