Movies
Ratings
118
Sing StreetRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 2.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0