Series
Ratings
33
Descendants of the SunRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0