Titles you rated
11 A.M.Rated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kiss Me, Kill MeRated ★ 2.5
The Legend of Seven CutterRated ★ 2.0
Genome HazardRated ★ 3.0- 고스톱 살인Rated ★ 2.0
Mr. 3000Rated ★ 2.5
AsuraRated ★ 3.5- MarblingRated ★ 1.5
Red Vacance Black WeddingRated ★ 3.0
Mean MachineRated ★ 3.0
ActRated ★ 3.0
Shadowless SwordRated ★ 3.0- Door to the NightRated ★ 3.0
CheatersRated ★ 3.0
Mr. Nice GuyRated ★ 2.0
Legend of the Red DragonRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
The PuppetRated ★ 3.0
Rainbow EyesRated ★ 3.0