Movies
Ratings
50
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5