Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5