Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5