Movies
Ratings
32
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
MementoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5