Series
Ratings
30
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5