Titles you rated
Goya's GhostsRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 5.0
The BorgiaRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
JobsRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0