Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0