Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5