Movies
Ratings
886
New WorldRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.5
A Cinderella Story Christmas WishRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
BelleRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5