Movies
Ratings
469
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
Perfect SenseRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0