Titles you rated
Face/OffRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0