Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Crazy/BeautifulRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 0.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Far and AwayRated ★ 3.0