Movies
Ratings
121
My WayRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0