Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0