Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
The DiscoveryRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
CenturionRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.5