Series
Ratings
36
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
PlutoRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5