Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0- Tarzan-X: Shame Of JaneRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0