Titles you rated
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0