Titles you rated
LooperRated ★ 2.0
RayRated ★ 1.0
ContactRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
300Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 1.0