Series
Ratings
38
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5