Movies
Ratings
1251
Green BookRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 1.5
My Beloved StrangerRated ★ 3.5
Orion and the DarkRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
The Greatest HitsRated ★ 3.5
Freaks: You're One of UsRated ★ 1.5
The Electric StateRated ★ 1.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
MalevolentRated ★ 2.5
Night SwimRated ★ 1.0
The RitualRated ★ 2.0
The Nun IIRated ★ 1.5
The Little HoursRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0