Movies
Ratings
51- ConstantineRated ★ 5.0
- The Day After TomorrowRated ★ 4.0
- Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
- Catch Me If You CanRated ★ 3.0
- Kung Fu HustleRated ★ 3.0
- Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
- Home AloneRated ★ 4.0
- FrozenRated ★ 5.0
- 28 Weeks LaterRated ★ 1.0
- TakenRated ★ 5.0
- HancockRated ★ 4.0
- Real SteelRated ★ 4.0
- The Cat ReturnsRated ★ 4.0
- The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
- How to Train Your DragonRated ★ 4.0
- 3 IdiotsRated ★ 2.0
- All About My WifeRated ★ 4.0
- ThorRated ★ 2.0
- War of the ArrowsRated ★ 4.0
- Minority ReportRated ★ 3.0