Movies
Ratings
347
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0