Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
On AirRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0