Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5