Series
Ratings
627
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0